قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل چقدر است؟

برگزاری کلاس تدریس خصوصی زبان در منزل از جمله روش های تدریس خصوصی زبان می باشد که جهت راحتی زبان آموزان توسط اساتید محتلف در سر تا سر جهان برگزار می شود و مزایای خاص خود را دارد، اما سوالی که در این بین برای زبان آموزان پیش می اید مربوط می شود به قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران که دغدغه بسیاری از آنها می باشد.

استاد محمد سجادی یکی از اساتید معروف و با تجربه در این زمینه می باشد که کلاسهای تدریس خصوصی آیلتس ، تافل ، مکالمه و pte را برگزار می کند.

توجه

شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع از قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل با شماره 0214883756 و 09124883756 تماس حاصل فرمایید.

همچنین تدریس خصوصی آنلاین زبان از جمله دیگر روش های آموزشی می باشد که با پیشرفت علم و تکنولوژی و برای راحتی حال زبان آموزان در نظر گرفته شده است تا از طریق برنامه های تماس تصویری در هر کجایی که هستند در کلاسها شرکت کرده و با استاد خود در تماس باشند.

تدریس خصوصی آنلاین زبان

همانطور که می دانید قیمت تدریس خصوصی زبان در منزل با توجه به موارد مختلف متغیر است و به همین دلیل پیدا کردن استاد زبان با تجربه ای که هزینه شهریه آن مناسب باشد بسیار مهم است.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر بخواهید با یک معلم و استاد مجرب کلاس داشته باشید به نسبت کلاس هایی که توسط یک استاد تازه کار زبان انگلیسی برگزار می شود نرخ بالاتری باید پرداخت کنید. قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شهرهای بزرگ مانند تهران ، مشهد ، کرج ، اصفهان و …. به نسبت شهرهای کوچک بیشتر است.

عوامل موثر بر شهریه زبان انگلیسی

مکان برگزاری کلاس ها

یکی از تاثیرگذارترین عوامل موثر بر نرخ و هزینه کلاس های زبان خصوصی، مکان برگزاری جلسات آموزشی است. با توجه به اینکه در تهران و شهرهای بزرگ افراد می توانند در آموزشگاه، محل کار و منزل آموزش ببینند، آموزشگاه ها اکثرا نرخ کلاس ها را با توجه به محل برگزاری کلاس ها تعیین می کنند. در میان آموزشگاه ها سعی کنید آنهایی را انتخاب کنید که یک نرخ ثابت را برای این مکان های مختلف از شما می خواهند .

تعداد جلسات آموزش زبان انگلیسی

هزینه کلاس های آموزش زبان با توجه به تعداد جلسات آموزشی نیز متغیر خواهد بود. معمولا آموزشگاه روال کلاس ها را به این صورت می گذارند که برای تعداد جلسات بیشتر هزینه کمتری می گیرند تا زبان آموزان با مشکل پرداخت هزینه ها مواجه نشود. از این جهت کلاس هایی که تعداد جلسات کمتری دارند هزینه بیشتری خواهند داشت. البته این استراتژی به برنامه آموزشگاه های نیز مربوط می شود.

سطح آموزش زبان آموزان

برای سطح آموزشی مختلف هزینه هایی متغیری از زبان آموزان گرفته می شود. برای مثال کلاس های زبان تخصصی آیلتس و تافل نرخ و هزینه بالاتری نسبت به کلاس های سطح پایین مکالمه دارند. از این جهت سطح آموزشی زبان آموزان نیز بر هزینه کلاس های زبان تاثیر گذار است.

استاد و معلم زبان انگلیسی

از آنجا که معلمان و اساتید زبان انگلیسی بسیار زیاد هستند، سطح سواد و نوع آموزش زبان استاد مربوطه می تواند تاثیر بسیار زیادی بر سطح یادگیری زبان آموز داشته باشد. اساتید با تجربه که بسیار محبوب هستند، کلاس های آموزشی خود را با هزینه های بالاتری برگزار می نمایند. از آنجا که هر چه سطح استاد و معلم خصوصی زبان بالاتر باشد، می تواند زبان آموز را بهتر آموزش دهد، قطعا اینکه هزینه بالاتری هم دریافت نماید طبیعی است.

موقعیت جغرافیایی

هزینه کلاس های خصوصی زبان با توجه به موقعیت های جغرافیایی مختلف نیز متفاوت می باشد. برای مثال در تهران و شهرهای بزرگ هزینه های بسیار بالاتری به نسبت شهرهای کوچک گرفته خواهد شد. حتی در مناطق مختلف تهران نیز هزینه کلاس ها تدریس خصوصی زبان متفاوت می باشد. در این میان برخی از آموزشگاه های سطح تهران هم هستند که برای تمام موقعیت های مکانی یک هزینه یکسان را دریافت می نمایند.

شیوه و متدهای آموزشی زبان آموزان

شیوه ای که یک استاد برای آموزش زبان آموزان بکار می برد نیز بطور مستقیم بر هزینه و نرخ کلاس ها تاثیر گذار است. برای مثال یکی از اساتید زبان، شیوه NLP را برای آموزش زبان آموزان بکار می برد این درحالیست که استاد دیگری ممکن است از شیوه های قدیمی استفاده نماید. از این رو هر چه شیوه آموزشی مورد نظر موثرتر و بروز تر باشد و بتواند زبان آموز را به هدف وی برساند، قطعا هزینه کلاس بالاتر خواهد بود.

منابع آموزشی زبان انگلیسی

گرچه منابع آموزش زبان انگلیسی می تواند تا حد زیادی بین آموزشگاه ها مشترک باشد. اما برخی از آموزشگاه با ارائه جزوات، کتاب ها و حتی نرم افزارهایی که مختص همان آموزشگاه می باشند، زبان آموز را در مسیر آموزش کمک خواهند نمود. این منابع آموزشی می تواند بر هزینه کلاس های آموزشی تاثیر بگذارد.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *