استاد خوب آیلتس

استاد خوب آیلتس

استاد خوب آیلتس

ممکن است به هر دلیلی، نیاز به مدرک آیلتس داشته باشید و پس از گذراندن یک دوره آمادگی آیلتس، به این فکر بی افتید که باید به دنبال استاد خوب آیلتس بگردید. ممکن است یک متقاضی آیلتس، به دنبال استاد خوب آیلتس بگردد و نداند باید دنبال چه ویژگی هایی باشد.

بهترین روش پیدا کردن یک استاد خوب آیلتس چیست ؟

امروزه یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان بویژه متقاضیان آیلتس پیدا کردن استاد خوب آیلتس و تشخیص اساتید واقعی آیلتس از اساتید مکالمه زبان انگلیسی که خیلی دوست دارند آیلتس درس بدهند و فکرمیکنند با خواندن یک کتاب آیلتس به راحتی آیلتس را درس خواهند داد و دوره آمادگی آیلتس تفاوت چندانی با کلاسهای مکالمه ندارد و کسی که مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرد به راحتی در آیلتس قبول خواهد شد است . لذا در مقاله زیر به میخواهیم به پنج قدم که شما را در پیدا کردن استاد خوب آیلتس یاری میکند اشاره کنیم :

 1. بهترین راه پرس و جو از آشنایان ، زبان آموزان دیگر که موفق شده اند و حتی اساتید خوب زبان که در موسسات زبان مشغول به فعالیت هستند و البته کسانی که بر روی تخصص خود متمرکز هستند و مکالمه درس میدهند نه کسانی که فقط بخاطر پول بیشتر تمایل دارند آیلتس درس بدهند.
 1. سرچ در گوگل برای خواندن نظرات در مورد اساتید معرفی شده و مورد تایید اساتید دیگر و یا آشنایان شما.
 1. نگاهی به سابقه اساتید آیلتس و مدت زمان حضور آنها در این تخصص و آموزش آیلتس چرا که اغلب این اساتید کمتر از یکسال هست که خودشان مشغول تدریس آیلتس هستند. و در این موارد در اینترنت سوابق این اساتید آیلتس قابل بررسی هست.
 1. تماس با متخصص آیلتس برای مشاوره تلفنی یا از طریق تلگرام ٫ گرفتن وقت تعیین سطح و مشاوره حضوری جهت مشخص شدن سطح واقعی زبان شما و آشنایی شما با شیوه آموزش آیلتس توسط استاد مورد نظر و همچنین طرح درس استاد.
 1. ثبت نام در دوره آیلتس مناسب در اسرع وقت و شروع کلاس به محض آزاد شدن وقت استاد مورد نظر آیلتس چرا که زمان برای شما در شب امتحان از هر چیزی با ارزش تر است.

با توجه به پذیرش شیوه تدریس خصوصی آیلتس تضمینی به عنوان کوتاه ترین و مطمئن ترین راه برای رسیدن به مدرک آیلتس در میان زبان آموزان، به کار گیری بهترین استاد آیلتس مهمترین گام در رسیدن به نمره مورد نظر ایشان در امتحان آیلتس یا تافل است. اشتباه در این زمینه میتواند به معنی شکست کامل در آزمون و از دست دادن زمان و منابع مالی قابل توجه باشد.

برای آگاهی از نحوه برگزاری کلاس های تدریس خصوصی آیلتس کلیک کنید.

کلاس تدریس خصوصی آیلتس در تهران

 

به نظر شما، استاد خوب آیلتس کیست؟

شاید لازم باشد قبل از انتخاب یک استاد آیلتس، موارد زیر بررسی گردد:

نظم! آیا مدرس آیلتس شما با نظر گرفتن ترتیب به آموزش می پردازد؟

پاسخگویی! آیا دانش و حوصله پاسخگویی تمامی سوالات شما را دارد؟

برنامه ی مشخص! آیا به شما می گوید که چه مسیری را باید بپیمایید؟

تمرکز! آیا استاد مورد نظر شما، فقط بر روی آزمون IELTS تمرکز و تخصص دارد؟

سابقه! سابقه ی تدریس استاد آیلتس شما چگونه است؟

نیت! سیاست ها، نیات و اهداف آموزشی آن شخص چیست؟ آیا دغدغه ی آموزشی دارد یا اینکه فقط برای کسب درآمد مشغول تدریس است؟

توانایی! چند نفر زیر دست این استاد نمره ی مورد نظرشان را کسب کرده اند؟ دانش و تجربه آیلتس! آیا استاد مورد نظر شما، خودش در آزمون آیلتس شرکت کرده است؟ آیا کارنامه آیلتس (IELTS TRF) او را دیده اید؟

منش و رفتار! آیا در طول دوره آموزشی شما، استاد به صورت مستمر به شما انگیزه و روحیه می دهد؟ یا مدام شما را سرافکنده کرده و کم هوش و کند ذهن می خواند؟؟!! باز هم منش و رفتار! آیا در طول دوره، استاد شما را تکریم کرده و علی رغم مشکلات، کم کاری ها و غیره، فضای آموزشی را محترم می شمارد؟

بروز بودن! آیا استاد آیلتس شما، از متد به روز استفاده می کند؟ آیا اسلایدی برای ارایه کردن دارد؟ آیا ویدیویی به شما نشان می دهد؟ آیا تمرین های خاص و اصولی مدرنی به شما می دهد؟

خلاقیت! چقدر مدرس آیلتس شما، سعی می کند تا شرایطی را برای سهولت و جذابیت فضای آموزشی برای شما خلق کند؟

تفریح و هیجان! چه حسی به هنگام ورود به کلاس آن استاد دارید؟ آیا همچون کلاس های مدرسه و دانشگاه، فراری هستید؟ یا دوست دارید هرچه زودتر برسید و آن کلاس های آن استاد تمام نشوند.

 

2 پاسخ
 1. لیلا
  لیلا می گوید:

  سلام ممنون بابت اطلاعات خوبی که قرار دادید تا زبان آموزان بتونن با توجه به این ویژگی ها یک استاد خوب آیلتس داشته باشند.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *