شهریه کلاس خصوصی آیلتس

شهریه کلاس خصوصی آیلتس

مسئله ای که برای زبان آموزان بسیاری مورد اهمیت است مربوط می شود به شهریه کلاس خصوصی آیلتس که در همه آموزشگاه ها با هم متفاوت است. همانطور که در جریان هستید آزمون آیلتس یکی از مهم ترین آزمون های زبان می باشد که هزاران نفر از سراسر جهان در این آزمون شرکت و به رقابت با همدیگر می پردازند. در واقع آزمون آیلتس مهارت زبان آموزان را در برقراری ارتباط با زبان انگلیسی مورد سنجش قرار می دهد و کسب نمره بالا در این آزمون یک امتیاز بزرگ محسوب خواهد شد. در آزمون آیلتس چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن زبان آموز مورد ارزیابی قرار می گیرد. کسب نمره قبولی در آزمون آیلتس برای کسانی که قصد ادامه تحصیل یا کار در کشورهای اروپایی را دارند یک امتیاز مهم به شمار می آید. با توجه به افزایش پیدا کردن تعداد شرکت کنندگان این آزمون یکی از بهترین روش ها برای آمادگی در آزمون آیلتس شرکت در کلاس های تدریس خصوصی آیلتس میتواند باشید.

استاد محمد سجادی با چندین سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری کلاس های تدریس خصوصی آیلتس در تهران آماده ارائه بهترین خدمات آموزشی به شما زبان آموزان عزیز میباشد.

لازم است در جریان باشید دوره های آموزش زبان استاد محمد سجادی به صورت دوره تدریس خصوصی آیلتس در منزل و همچنین تدریس خصوصی آنلاین زبان از طریق برنامه هایی که امکان تماس تصویری را برای کاربر فراهم میکنند برگزار میشود تا عزیزانی که خارج از تهران هستند و یا امکان مراجعه حضوری را ندارند بتوانند در این دوره ها شرکت کنند. جهت اطلاع از شهریه کلاس خصوصی آیلتس میتوانید به بخش شهریه ها مراجعه نمایید.

 

چه عواملی بر شهریه کلاس خصوصی آیلتس تاثیر دارد؟

یکی از عوامل مهمی که یک متقاضی آزمون آیلتس آن را در نظر می گیرد این است که هزینه تدریس خصوصی آیلتس چقدر است و چه عواملی بر روی هزینه این کلاس ها تاثیر گذار است؟ در جواب این سوال باید گفت عوامل متعددی بر روی قیمت دوره ها و کلاس های آیلتس تاثیر دارند که از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعداد جلسات برگزاری کلاس ها

تعداد جلسات آموزش بر قیمت کلاس های تدریس خصوصی آیلتس تاثیر خواهد گذاشت. معمولا روال کار بیشتر آموزشگاه ها به این صورت است که اگر تعداد جلسات بیشتر باشد کلاس ها دارای هزینه کمتر و جلسات کمتر و فشرده دارای هزینه های بالاتر هستند.

استاد و معلم آموزشی

سطح سواد و نوع آموزش اساتید با همدیگر متفاوت است و تاثیر بسیار زیادی بر آموزش و یادگیری زبان آموز خواهد داشت. اساتید مجرب و باسواد برای برگزاری کلاس های آیلتس هزینه های بیشتری را دریافت می کنند. هر چه سطح سواد و تجربه معلم یا استاد آموزشی در حوزه آیلتس بیشتر باشد، زبان آموز بهتر برای این آزمون آماده خواهد شد و قطعا اگر آن ها بخواهند نرخ بالاتری را برای تدریس خصوصی آیلتس دریافت کنند، طبیعی است.

شیوه و متدهای آموزشی

از دیگر عوامل مهمی که بر نرخ کلاس های خصوصی آیلتس تاثیر می گذارد، شیوه و متد آموزشی است که اساتید به کار می برند. هر چه روش یادگیری و آموزشی به روز تر و کارآمد تر باشد قطعا هزینه بالاتر خواهد بود.

منابع آموزشی

منابع مورد استفاده برای آزمون آیلتس در بیشتر آموزشگاه ها یکسان است. اما در برخی از آموزشگاه ها از کتاب ها و جزوات و یا حتی نرم افزارهای مخصوص خود استفاده می کنند که این عوامل نیز بر روی نرخ تدریس خصوصی آیلتس تاثیر خواهد گذاشت.

آموزشگاه زبان

نرخ و هزینه شرکت در کلاس های آیلتس در آموزشگاه های مختلف متفاوت می باشد. سعی کنید همیشه آموزشگاهی را انتخاب کنید که هزینه کلاس های خصوصی آن با کیفیت آموزشی آن ها متناسب باشد.

هزینه تدریس خصوصی آیلتس در تهران

قیمت و نرخ کلاس های آیلتس در تهران با توجه به منطقه، کیفیت آموزشی و خدمات ارائه شده آموزشگاه متفاوت است. البته این هزینه ها در بازه های زمانی مختلف نیز تغییر می کند. برای مثال در فصل تابستان به دلیل این که دانشجویان و محصلین زیادی در این کلاس ها شرکت می کنند در نتیجه قیمت ها بالا خواهد بود.

هزینه تدریس خصوصی آیلتس در منزل

از بهترین روش های آموزش آمادگی آزمون آیلتس، کلاس های تدریس خصوصی است که در منزل برگزار می شود. این کلاس ها برای بانوان بسیار مناسب خواهد بود چرا که می توانند در امنیت و آرامش کامل به یادگیری مشغول شوند. البته هزینه این کلاس ها نسبت به کلاس های تدریس خصوصی دیگر بالاتر خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button