تدریس خصوصی اسپیکینگ آیلتس

تدریس خصوصی اسپیکینگ آیلتس

تدریس خصوصی اسپیکینگ آیلتس توسط استاد محمد سجادی از جمله بهترین اساتید آیلتس تهران در کنار دیگر دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی برگزار می شود و شما عزیزان می توانید جهت مشاوره رایگان در مورد نحوه برگزاری کلاسها با استاد سجادی از طریق شماره های 09124883756 و 02122902133 در تماس باشید.

شرکت در کلاس تدریس خصوصی اسپیکینگ آیلتس می تواند کمک زیادی به شما در تفویت Speaking کند. اگر در مورد اسپیکینگ آیلتس اطلاعات کافی ندارید و نمی دانید چگونه برگزار میشود توصیه می کنیم مقاله اسپیکینگ آیلتس چگونه است ؟ را مطالعه نمایید.

با ما همراه باشید تا شما را با چند نکته برای موفقیت در آزمون اسپیکینگ آیلتس آشنا کنیم.

  • شخصی که آزمون می گیرد در واقع هنر ارتباط برقرار کردن شما را مورد ارزیابی قرار می دهد و هدفش ارزیابی میزان دقت گرامری شما نیست. پس به جای اینکه بخواهید انقدر نگران گرامر باشید بهتر است با مهارتی که در مکالمه تان به خرج می دهید توانایی هایتان را اثبات کنید.

 

  •  سعی نکنید تا پاسخ سوال ها را حفظ کنید و در جلسه آزمون آن را طوطی وار تحویل آزمونگیر بدهید! چرا که آن ها برای این کار آموزش دیده اند و به راحتی قادرند تا با عوض کردن سوالات شما را غافل گیر کنند.

 

  •  تا آنجا که امکان دارد توضیح بیشتری بدهید. وقتی از شما سوالی پرسیدند سعی کنید تا پاسخ تان را شرح و بسط دهید و در واقع به نوعی کم نیاورید!

 

  •  بیشتر از آزمونگیر صحبت کنید! ساکت و منفعل بودن نشان می دهد که از روحیه و توان بالایی در مکالمه برخوردار نیستید.

 

  • اگر لازم بود بخواهید تا توضیح بیشتری بدهد. گاهی اوقات پیش می آید که سوالی که پرسیده می شود چندان واضح و روشن نیست ، به همین خاطر ممکن است جواب درستی ندهید. پس در صورت لزوم بخواهید تا کمی بیشتر مسئله را برایتان توضیح دهند.

 

  • به خاطر داشته باشید که قرار نیست تا علم و دانش عمومی تان را مورد ارزیابی قرار دهند! بهتر است که ایده ی خودتان را بیان کنید و از آن نیز دفاع کنید و نگران این نباشید که آیا نظر من با حقایق علمی و دانشگاهی هماهنگی کامل دارد یا نه؟!!

 

  •  حیطه ی موضوعاتی که مطرح می شوند چندان هم بی حد و مرز نیست و محدودیت وجود دارد. پس بهتر است تا آنجا که می توانید روی این موضوعات کار کنید و صدایتان را ضبط و بعد پخش کنید تا به اشتباهات و ضعف های احتمالی خودتان پی ببرید!
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *