تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

دوره تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

با گسترش پیدا کردن روابط انسان ها در سراسر دنیا چه از طریق اینترنت و چه از طریق سفر یادگیری زبان انگلیسی هر روز ضروری تر از روز قبل می شود. از جمله موثرترین روش ها برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی می باشد که این روزها متقاضیان زیادی دارد. شما عزیزان می توانید در مدت زمان بسیار کمی برای اهداف خود آماده شوید.

گروه آموزشی استاد محمد سجادی با توجه به شرایط و محدودیت زمانی شما این اطمینان را به شما زبان آموزان عزیز می دهد که زبان مورد علاقه خود را در کوتاه ترین مدت زمان فراگرفته و روند آموزش خود با شرکت در آزمون های دوره ای موسسه که توسط سوپروایزر آموزشگاه گرفته می شود سطح پیشرفت خود را ارزیابی کنید.

شرکت در کلاسهای عمومی و گروهی آموزش زبان انگلیسی نه تنها وقت بسیار زیاد از زبان آموز را تلف می کند بلکه ممکن است به دلیل زمان طولانی زبان آموز از ادامه یادگیری منصرف شود و حتی نتواند پیشرفت خود را ملموس احساس کند. شرکت در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی می تواند با توجه به دقت بالای استاد بر ۴ مهارت اصلی زبان آموز ، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز محیا سازد و ایشان بتواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

خدمات ما :

 

  • برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت فشرده
  • برگزاری دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی کاملا متناسب با نیاز زبان آموزان گرامی مانند تجار، مسافران و دانشجویان
  • برگزاری کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل
  • کلاس های تخصصی شرکت در مصاحبه سفارت
  • برگزاری دوره های تدریس خصوصی آیلتس و تدریس خصوصی تافل